ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

 

MARKAGRAF ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

MARKAGRAF CREATIVE; Müşterilerine daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için bugüne kadar gerçekleştirdiği ikili ilişkilerinde çalışma şekli olarak aşağıdaki maddeleri benimsemiştir.

Amacımız: Müşterilerimizin ve ajansımız arasında şeffaflık yaratarak daha rahat çalışma ortamı sağlamaktır.

 

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

1-      Yapılacak olan baskı veya web çalışmalarında işin onayı ile birlikte toplam tutarın %50’si ön avans olarak alınmaktadır.

2-      Yapılacak olan baskı veya web çalışmalarında tasarım müşteriye internet ortamında ve gerekli görüldüğü durumlarda çıkış olarak verilir kontrolü sağlanır firma kaşesi ile onayı alınır.

3-      Onayı internet ortamında ya da örnek demo çıkışında “ONAYLADIM” ifadesi / ibaresi alınmadan baskıya sokulmamaktadır.

4-      Onayı alınan çalışma o gün içerisinde baskıya gönderilmektedir. Vaktinden sonra yapılacak düzeltme ve ya değişikliklerden ajansımız sorumlu değildir.

5-      İş tesliminde geri kalan bakiye kapatılmalıdır. Ödemesi kapatılmayan işler TESLİM EDİLMEZ.

6-      Baskıya gönderilen işlerde eksik adet, baskı hataları, renk bozuklukları, yazı ve font kaymaları, yanlış kesim durumlarında ücretsiz olarak hatalı ürünler tekrar baskıya sokulmakta ve müşteriye teslim edilmektedir.

7-      Yapılacak olan çalışmaların vektörelleri ajansımız tarafından saklı tutulmakta ve tasarım ücreti karşılığında tüm dosyaları ile birlikte müşteriye verilmektedir. Aksi takdirde çalışmaların vektörel halleri müşteriye verilmemektedir.

8-      Yapılacak olan tasarım çalışmalarında bahsi geçen kampanyalar, vaadler, görsellerden işi veren firma sorumludur. Doğabilecek telif haklarından ajansımız sorumlu tutulmaktadır.

9-      Yapılacak olan baskı çalışmanda baskıdan çıkıp teslim süresini geçer ve müşteri mağdur durumda kalabilme ihtimali de düşünüldüğünden işin toplam bedeli kadar ücreti müşteriye (İş Veren’e) eksiksiz iade edilir.

10-   İş bu açıklamalar neticesinde İşi Alan (MARKAGRAF) ile İş Veren yukarıdaki maddelerde mutabık kalmış sayılmaktadır.