MARKAGRAF CREATIVE

 

MARKAGRAF HAKKIMIZDA

MARKAGRAF CREATIVE; merkezi İstanbul’da olup 2010 yılından beri grafik tasarım, matbaa, dijital baskı ve web tasarım konularında kendini geliştirme yolunda önü açık genç bir kadrodan oluşmaktadır.

Alanında uzman ve işini seven ekibi ile birlikte birçok firmanın kurumsal kimlik çalışmalarında süre gelen zamanlarda yıllık olarak reklam ve tanıtımlarını takip ederek gelişen baskı ve teknolojiye ayak uydurmalarında yardımcı olmuştur.

2017 senesinin ilk çeyreğinde ise vizyonumuzu geliştirerek İstanbul dışında İzmir Karşıyaka bölgesinden gelen talepler doğrultusunda İZMİR MARKAGRAF olarak; butik şubemizde İzmir de de reklam piyasasında kalıcı bir yer edinmeye çalışmaktayız.

Gerek yurt içi gerek yurtdışı tasarım ve baskı hizmetlerimizde müşterilerimizle karşılıklı fikir alışverişi yaparak, güler yüzlü kadromuz ve zamanında teslim işlerimizle bir aile havasında iş ortağı havasında işlerimizi devam ettirmekteyiz.

Amacımız; Firmaların reklam hizmetlerinde kurumsal bir kimlik yakalamalını sağlayarak, hedef kitleleri tarafından da dikkat çekicililiklerini ön plana çıkartmaktır.

İzmir’de Karşıyaka şubemiz de de aynı şekilde azimli çalışarak bize katılacak olan müşteri fortföyümüz ile uzun yıllar çalışma dileklerimizle saygı ve sevgilerimizi sunarız…

 

KADROMUZ / EKİBİMİZ 

Müşteri Hizmetleri: Tolgahan (İzmir Şube)

Müşteri Hizmetleri: Volkan  (İzmir Şube)

Tabela Uygulamaları: Ramazan (İzmir Şube)

Tabela Uygulamaları: Ziya (İstanbul Şube)

Tabela Uygulamaları: Enver  (İstanbul Şube)

Web Geliştirme & Yazılım: Kadir  (İstanbul Şube)

SEO & Web Tasarım: Erdem  (İstanbul Şube)

SEO & Web Tasarım: Ayşe  (İstanbul Şube)

Dijital Baskı Bölümü: Muhammed  (İstanbul Şube)

Grafik Tasarım Uzmanı: Tolgahan (İzmir Şube)

Grafik Tasarım Uzmanı: Volkan (İzmir Şube)

Grafik Tasarım Uzmanı: Ufuk  (İstanbul Şube)

Lojistik: İbrahim  (İstanbul Şube)

Stajyerler: Kader (İzmir Şube)