BAYRAKLI KATALOG BASKI

BAYRAKLI KATALOG BASKI TASARIM / KURUMSAL KATALOG BASKI

İZMİR MARKAGRAF; baskı ve tasarım ajansımız firmanız için gerekli tüm basılı tanıtım işlerinizde firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak grafik tasarım hizmeti vererek baskı aşamasına kadar takibini sağlar, işlerinizi eksiksiz ve istetiğiniz şekilde teslim eder.

Katalog tasarım konusunda deneyimli ekibimiz; Alternetif çalışmalar ile firm tanıtım kataloğu, fuar kataloğu, ürün kataloğu, imaj kataloğu gibi bir çok seçenekler sunar.

 

KATALOG BASKI ÖZELLİKLERİ

  • Baskı Âdeti: Min. 1000 Adet
  • Baskı İç Kâğıdı: 115gr. – 135gr. – 157gr. – 170gr. – 200gr. Kuşe Kâğıttır.
  • Kapak Kâğıdı: 170gr. – 200gr. – 300gr. – 350gr. Bristol ve Kuşe Kâğıttır.
  • Dikiş Şekilleri: Tel Zımba, Amerikan Dikiş, Omega Dikiş
  • Kapak Selefon: Mat ve Parlak Selefon (İsteğe Bağlı Kabartma ve Lak ilave edilebilir.)

 

KATALOG BASKI ÇEŞİTLERİMİZ

  • Kurumsal Firma Tanıtım Kataloğu
  • Ürün Tanıtım Kataloğu
  • İmaj Kataloğu
  • Fuar / Seminer Kataloğu

MARKAGRAF CREATIVE olarak; izmir matbaacılık konusunda başarılı kurumsal kimlik çalışmaları baskıya yönelik ve web tasarım hizmetleri ile birlikte ajans hizmeti de veren bir reklam ajansıdır. İsteğe bağlı olarak sektörünüzde rakip firmaların bir tık önüne geçmek için basılı ve görsel olarak tüm çalışmalarınızda hizmet vermekteyiz.

BROŞÜR VE TASARIM HİZMETLERİ

MARKAGRAF İzmir ve genelinde tüm matbaa işlerinde firmaların istekleri doğrultusunda hem tasarım hem de baskı işlemlerini yapan ajans ve matbaa hizmetleri sunmaktadır. Alanında uzman grafik tasarımcı ekibi ve hızlı baskı parkuru ile bayraklı matbaa işlerinde kaliteli hizmet sunmaktadır.

KARTVİZİT VE TASARIM HİZMETLERİ

MARKAGRAF İzmir şubesi ile birlikte tüm özelliklerine göre kartvizit baskı işlemi yapmaktadır. Firmanızın kurumsal kimliğine uygun broşür, kartvizit, katalog, afiş, tanıtım web site çalışmaları ile hem matbaa hem de ajans hizmeti vermektedir. İzmir Bayraklı Matbaa baskı fiyatları ve çalışmalar konusunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tüm bayraklı matbaa istek ve görüşlerinz için watsapp hattımız: 0546 416 90 11 yada info@izmirmarkagraf.com dan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

folkart towers matbaa, izmir matbaa, bayraklı matbaa, bayraklı broşür baskı, bayraklı kartvizit baskı, bayraklı matbaa fiyatları, bayraklı matbaa ajans, kartvizit baskı, katalog baskı, afiş baskı, bayraklı reklam ajansı, izmir markagraf

DİĞER HİZMETLERİMİZ