ŞEFFAF VİP KART

 

ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI / İZMİR KARTVİZİT BASKI TASARIM AJANSI

 

Şeffaf Kartvizit Özellikleri

Tek yön baskılı olup renkli, hologromik ve varak baskı seçenekleri ile kurumsal bir görünümü vardır.

Min. baskı 500 adettir.

İsteğe bağlı istenen yerler kabartma, lak, varak, hologram baskı özelikleri ile basıma girmektedir. 500mic. kalınlığında şeffaf PVC üzerine çıkmaz ve garantisi olan baskı kalitesinde şeffaf kartvizit çalışmlarınızı karşıyaka tasarım ajansımızda hazırlayarak en kısa sürede sizlere teslim etmekteyiz. 

 

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

 

 

 

izmir şefaf kartvizit, kartvizit baskı, kartvizit fiyatları, karşıyaka grafik tasarım, kartvizit tasarım ajansı, izmir matbaa, izmir matbaa fiyatları, ucuz kartvizit, acil kartvizit, kartvizit ebatları, izmir de matbaa, karşıyaka da matbaa, karşıyaka matbaa ajansı, matbaa fiyatları buca, buca matbaa, buca matbaacılar, ucuz kartvizit, acil kartvizit tasarımı, izmir markagraf, izmir matbaacılar, izmir kartvizit, PVC kartvizit, Kabartmalı kartvizit baskı fiyatları, konak matbaa, mavişehir matbaa, bostanlı matbaa, karşıyaka ajans, reklam ajansları izmir, izmir de matbaa

 

 

 

 

 

 

 

 

İZMİR DE BROŞÜR BASKI TASARIM AJANSI

Broşür Tasarım ve Baskısı; Broşür konusunda firmanızın sesini duyurabileceğiniz, kampanya ve tanıtımlarınızda en uygun fiyat ve kalitede hizmet alabileceğiniz şekilde broşür baskı ve tasarım hizmeti sunmaktayız. Çift yüz ve tek yüz, katlamalı veya özel ölçülerde broşür baskıları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

  • A7 Broşür
  • A5 Broşür
  • A4 Broşür
  • A3 Broşür

 

Broşür referanslarımızı Buradan İnceleyebilirsiniz. Tıklayın!

Tüm istek, görüş ve siparişleriniz için Müşteri Hizmetleri: 0546 416 90 11 veya info@izmirmarkagraf.com adresimize mesaj bırakabilirsiniz.

İzmir broşür baskı, İzmir broşür baskı fiyatları, İzmir A5 broşür baskı, İzmir broşür dağıtımı, İzmir matbaa fiyatları, İzmir matbaası, broşür baskı Karşıyaka, Karşıyaka broşür baskı, Karşıyaka broşür tasarım ve baskı hizmetleri

DİĞER HİZMETLERİMİZ