1000 ADET MAGNET BASKI

120.00 TLKDV Dahil
120.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

1000 ADET OVAL KESİM MAGNET BASKI

İZMİR MATBAA & TASARIM / MENDERES MAGNET BASKI / MENDERES MATBAA

MAGNET BASKI

İzmir magnet çalışmalarımız cafe ve restıorant grubu olarak en çok rağbet gören tanıtım ürünümüzdür. Firmanın isteği ve kurumsal kimliğine yakışır şekilde magnet tasarımları ve baskısını yapmaktayız.

Magnet baskı çalışmalarımızda istenilen ebat ve özel kesim olarak izmir magnet çalışmalarını hazırlamaktayız. Üzeri selefon kaplı olduğundan dolayı güneş, yağmur ve çamurdan koruyuculuğa sahip güçlü mıknatıs özelliği ile de büyük ilgi çekmektedir.

Cafe magnet, restorant magnet, kokoreççi magnet, sucu magnet, tüpçü magnet, büfe magnet, midyeci magnet gibi tüm gıda ve hizmet sektörüne çözümler sunmaktayız.

 

Diğer çalışmalarımız için TIKLAYINIZ

 

etiketler

izmir matbaa, menderes matbaa, menderes magnet baskı, menderes broşür baskı, menderes matbaa fiyatları, menderes kartvizit baskı, magnet baskı, magnet tasarım, buca magnet, şirinyer magnet, alsancak magnet, cafe magnet baskı, restorant magnet, tüpçü magnet, sucu magnet, bornova magnet, çiğli magnet, karşıyaka magnet, magnet baskı fiyatları, magnet tasarım örnekleri, muğla magnet baskı, bayraklı magnet baskı, antalya magnet baskı, bodrum magnet baskı, kuşadası magnet baskı, kuşadası tüpçü, kuşadası sucu, didim magnet baskı, magnet baskı ücretleri, acil magnet, karşıyaka matbaa, konak magnet baskı, konak matbaa, izmir şeffaf kartvizit, şeffaf kartvizit izmir, izmir markagraf, magnet tasarımı, özel kesim magnet tasarımı, fiyatları, ölçüleri

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • İZMİR BROŞÜR BASKI
  İZMİR BROŞÜR BASKI
  0.00 TL
 • KARŞIYAKA BROŞÜR
  KARŞIYAKA BROŞÜR
  0.00 TL
 • KARŞIYAKA MATBAA A7
  KARŞIYAKA MATBAA A7
  0.00 TL