A5 BROŞÜR DAĞITIMI

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

BROŞÜR DAĞITIMI HİZMETİ İZMİR

İzmir broşür dağıtım çalışmalarımızda tüm izmir`e dağıtım ağımız ile karşıyaka şubemizde firmaların tüm grafik tasarım ve matbaa işlerinin yanında MARKAGRAF güvencesinde broşür dağıtım hizmeti de veren ajansımız %100 Dağıtım hizmeti ve kaliteli dağıtım ağı ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Dağıtımlarımız MARKAGRAF güvencesinde gözetmen eşliğinde sizin belirleyeceğiniz alanlar doğrultusunda itinalı şekilde dağıtılmaktadır.

Dağıtım bölgeleri önceden belirlenerek titiz ve kirlilik yaratmayacak şekilde hedef kitleniz ön planda düşünülerek dağıtıır.

Dağıtım hizmetimiz yanında dağıtım yapılan bölgelerin resimleri sokak ve mahalleleri tarafınıza mail ve WhatsApp numaranıza gönderilerek tamamen şeffaflık ilkesi ile yapılmaktadır.

Dağıtımlarda firmanın vereceği söz, vaad ve kampanyalardan ajansımız sorumlu değildir.

Belirlenecek gün, tarihlerde dağıtımlarınızın yapılması için info@izmirmarkagraf.com  ya da Müşteri Hattı: 0546 416 90 11 den bizlere görüş ve isteklerinizi gönderebilirsiniz.

 

 

Etiketler: izmir broşür dağıtımkarşıyaka broşür dağıtımı, bornova broşür dağıtımı, izmir dağıtım firması, izmir de broşür dağıtım, buca broşür dağıtımı, göztepe broşür dağıtımı, karabağlar broşür dağıtmı, balçova broşür dağıtımı, şemikler broşür dağıtımı, bostanlı broşür dağıtımı, alsancak broşür dağıtım, broşür dağıtım firması karşıyaka, A5 broşür dağıtım, izmir de broşür dağıtım

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
  • HIZLI BROŞÜR BASKI
    HIZLI BROŞÜR BASKI
    0.00 TL