AÇACAK MAGNET 02

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

 

İZMİR PROMOSYON HİZMETLERİ / AÇACAK MAGNET

Firma ve hizmetlerinizi dikkat çekici olarak açacak magnet şeklinde serigrafik baskı şeklinde açacak magnet hizmeti veren ajansımız; izmir promosyon hizmetleri basta olmak üzere tüm Türkiye ve Yurtdışı çalışmaları ile firmaların alternetif promosyon tanıtım hizmetlerini sağlamaktadır.

Açacak magnet izmir promosyon ve baskı hizmetleri  olarak hem görsel buzdolablarında kullılan, moknatıs takviyeli uzun ömürlü sert plastik üzerine firma logo, paket servis, marka ve iletişim adreslerinden oluşan 5.5x5.5 ebatında kullanışlı ve dekoratif şekilde isteğe göre tasarlanmaktadır.

Farklı ve uzun ömürlü tanıtım promosyon hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle info@izmirmarkagraf.com yada 7/24 Destek Hattımız: 0546 416 90 11 den de bilgi alabilirsiniz.

Referanslarımıza geri dönmek için lütfen tıklayınız. 

 

 

Etiketler

izmir promosyon, karşıyaka promosyon, bostanlı promosyon, mavişehir promosyon, bornova promosyon, çiğli promosyon, buca promosyon, izmir promosyon ajansı, izmir tasarım ajansı, izmir ajanda baskı, izmir çanta baskı, izmir matbaa, izmir matbaa fiyatları, izmir broşür baskı, izmir katalog baskı ve katalog tasarımı, izmir kapak açacağı, izmir magnet baskı, izmir magnet tasarım

 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
  • AÇACAK MAGNET 01
    AÇACAK MAGNET 01
    0.00 TL
  • AÇACAK MAGNET 03
    AÇACAK MAGNET 03
    0.00 TL