ALSANCAK ISLAK MENDİL BASKI

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

İZMİR KOLONYALI MENDİL BASKI / İZMİR ISLAK MENDİL BASKI

Cafe, restorant, büfe, fastfood ıslak mendil, kolonyalı mendil tüketim ürünlerinden biri olan baskılı mendil tasarımları firma logolu ıslak mendil izmir;  tek kullanımlık mendiller; hem hijyenik, hem kaliteli hem de ihtiyaç giderici etkisi ile Müşterilerinizin temizlik ihtiyacını karşılarken, firma için etkili bir reklam ve hizmet ürünüdür. Etkili bir baskılı mendil tasarımı ile markanızın akıllarda kalıcı bir itibar bırakmasına sebep olur.

İzmir ıslak mendil; Islak (kolonyalı) mendilleriniz istenilen renklendirme ve boyutlandırma imkanı sağladığımız, sizin tercihiniz doğrultusunda kullanılan esans veya kolonya kokularıyla üretime hazırlanan hijyen anlayışını sahiplenen ekip çalışmasının ön planda  üretilmektedir.

Islak (kolonyalı) mendil, firmanızın görselliğini tamamlayıcı olmasının yanısıra kalitenizin de ön plana çıkmasına öncülük ederek müşterilerinizin gözünde elit bir mekan ünvanı almanıza olanak sağlamaktadır. Firmanızın logosu kullanılarak tasarım departmanımız tarafından, göze hitap eden çalışmalar beğeninize sunulmaktadır.

İstekleriniz için WhatsApp 0546 416 9011 ve email: info@izmirmarkagraf.com adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

ISLAK MENDİL ÖLÇÜLERİ

 • 6X8
 • 6X10
 • 6X12
 • 7X10
 • 7X12

Antibakteriyel islak mendil, çok renkli baskili, tek renk, 2 renk, klişe baskı şeklinde 10.000 ve uzeri adet basılmaktadır.

 

alsancak ıslak mendil baskı, izmir ıslak mendil baskı fiyatları, izmir oto kokusu izmir promosyon oto kokusu,promosyon, araç kokusu, oto kokusu firmaları, izmir oto kokuları,bardak altlığı,mouse pad, izmir karton bardak altlığı,pvc, kartvizit,şeffaf, magnet, izmir lensli,dereceli,magnet promosyon dereceli magnet, magnet imalatı, termometreli magnet, bardak altlığı imalatı, bardak altlığı toptan, toptan dereceli magnet, promosyon ürünleri, aydın basım, topkapı, matbaa, üretici matbaa, imalat, baskı hizmetleri, ajans hizmetleri

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • İZMİR MATBAA 02
  İZMİR MATBAA 02
  0.00 TL
 • İZMİR MATBAA 01
  İZMİR MATBAA 01
  0.00 TL
 • İZMİR MATBAA 04
  İZMİR MATBAA 04
  0.00 TL