BASKILI ISLAK MENDİL İZMİR

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

İZMİR BASKILI MENDİL / LOGOLU ISLAK MENDİL BASKI

İzmir ve tüm Türkiye` ye teslimatını yaptığımız ıslak mendil baskı çalışmalarımız Kafe, restoran, yemekhaneler, bar ve daha bir çok yerde hayatı kolaylaştıran bu hijyen ürünü birinci kalite sülfit ambalajlarda üretilmektedir. 

İzmir baskılı ıslak mendil güzel kokularını koruyan tela içermeyen bir tür havludur.

Ambalajının kaliteli olması nedeniyle kullanıcının eline ulaşana kadar steril bir şekilde korunmaktadır. Geniş müşteri kitlesine hitap eden ve tek kullanımlık ürünlerin en sık tercih edilenlerindendir.

Diğer örneklerimiz için TIKLAYINIZ

İstekleriniz için WhatsApp 0546 416 9011 ve email: info@izmirmarkagraf.com adresimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tek Kullanımlık Islak Mendil Baskı

İzmir baskılı kolonyalı mendil üzerinde marka, adres, logo vb. bilgileriniz yer almaktadır.

EBATLAR: 5x10 cm / 5x12 cm / 6x8 cm / 6x10 cm / 6x12 cm / 7x10 cm / 7 x 12 cm  

Beyaz Kuşe, Beyaz Triplex, Gümüş Triplex, Kraft Kağıt

 

 

Etiketler: İzmir kolonyalı mendil, izmir kolonyalı mendil fiyatları, izmir kolanyalı mendil üreticileri, izmir ıslak mendil, izmir baskılı kolonyalı mendil, izmir ıslak mendil, izmir ıslak mendil fiyatları, izmir ambalajlı ıslak mendil, izmir ıslak mendil fiyatları, izmir ıslak mendil, izmir ıslak  mendil, izmir toptan ıslak mendil, izmir tek kullanımlık ıslak mendil.

cafe ıslak mendil baskıbalıkçı ıslak mendilbaskılı ıslak mendillogo baskılı ıslak mendil

 

Amerikan Servis, Bardak Altlığı, Baskılı Ambalaj Kağıdı, Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı, Baskılı İsot, Baskılı Karabiber, Baskılı Karton Bardak, Baskılı Karton Koli, Baskılı Kekik, Baskılı Kese Kağıdı, Baskılı Kibrit, Baskılı Küp Şeker, Baskılı Kürdan, Baskılı Magnet, Baskılı Oto Kokusu, Baskılı Pasta Kutusu, Baskılı Peçete, Baskılı Pide Kutusu, Baskılı Pizza Kutusu, Baskılı Poşet, Baskılı Pul Biber, Baskılı Stick Şeker, Baskılı Tuz, Islak Mendil 

 

 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • BASKILI ISLAK MENDİL
  BASKILI ISLAK MENDİL
  0.00 TL
 • BASKILI KOLONYALI MENDİL
  BASKILI KOLONYALI MENDİL
  0.00 TL
 • PROMOSYON ISLAK MENDİL
  PROMOSYON ISLAK MENDİL
  0.00 TL