FUAR BEZ ÇANTA HMÇ JW

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

HAM BEZ ÇANTA BASKI

FUAR ÇANTA BASKI / HAM BEZ ÇANTA BASKI

HAM BEZ ÇANTA baskı konusunda firmalara fuar ve tanıtım konularında ham bez çanta baskı ve tasarım konusunda destek veren ajansımız kendi bünyesinde hazırladığı bez çanta işlerinde zamanında teslim kaliteli baskı ve sağlam işçilik konusunda promosyon bez çanta basımı gerçekleştirmektedir.

Ham bez çantalar kullanışlı ve dikkat çekicilirlik baskımından artık firmaların en çok rabet ettiği promosyon ürünü olarak gerek izmir başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurtdışından da yüksek talep görmektedir.

İstenilen ebatlarda ve model seçeneği ile ham bez çantalarımız 35x40cm- 40x45cm gibi standart ölçülerin yanında farklı ebatlar da da firmalara sunulmaktadır.

 

Ham bez çanta baskısı olarak emprime, dijital ve ofset baskı yöntemleri kullanılmaktadır.

Ham bez çantalarda standart bir ölçü uygulaması yoktur. Dilediğiniz ebatlarda dikim yapılabilmektedir.

Ham bez çantaların uzun soluklu baskı ve dikiş tekniği ile dayanıklı, yıkanabilir ve ürüleme gerektirmeden kendi doğallığında şekil almaktadır.

Promosyon ham bez çanta fiyatları, istenilen ebat, sap uzunluklarını, baskı özelliğine göre fiyatlandırılmaktadır. Tamamen doğal ve işlem görmemiş olmasından dolayı ham bez çantalar ayrıca doğa dostu olarak da bilinmektedir.

Örnek ham bez çanta modelerimiz için TIKLAYINIZ

Ham bez çanta fiyatları ve diğer sorularınız için Müşteri Hizmetleri 0546 416 90 11 den veya info@izmirmarkagraf.com mail adresimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Etiketler:

izmir ham bez çanta fiyatları, ham bez çanta modelleri, bez çanta baskı, baskılı ham bez çanta, manisa ham bez çanta baskı, bez çanta baskı fiyatları, bez çanta üretimi, fuar çantası fiyatları, bez çanta modelleri, izmir markagraf bez çanta, fuar çantası 

 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • İZMİR HAM BEZ ÇANTA
  İZMİR HAM BEZ ÇANTA
  0.00 TL
 • BEZ ÇANTA FİYATLARI
  BEZ ÇANTA FİYATLARI
  0.00 TL
 • FUAR ÇANTASI İZMİR
  FUAR ÇANTASI İZMİR
  0.00 TL