GELİNLİK KATALOĞU

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

KATALOG BASKI VE KATALOG TASARIM / GELİNLİK KATALOG BASKI

Katalog tasarım konusunda firmanızın kurumsal kimliğine uygun, ize özgün olarak katalog tasarım çalışmalarımızı yapmakta ayrıca kaliteli ve her özelliğe uygun şekilde katalog baskı hizmetimiz verilmektedir.

Katalog çalışmalarında tasarım önemli bir unsurdur. Seçilen resimler, özgün yazılar, kısa ve çarpıcı sloganlar gibi bir çok ince ayrıntıyı sizin için tasarlar kaliteli şekilde baskı işlemine sokmaktayız.

Hem izmir matbaa hem de izmir grafik tasarım ajansı olarak çalışan MARKAGRAF; Firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak kartvizit, broşür, magnet, klasör, antetli zarf ve kağıt, branda, afiş, iç mekan dış mekan görsel tasarım, internet üzerinden sosyal medya banner, takibi, web site revize yada sıfırdan sizlere en iyi görsel ve basılı reklam konusunda hizmet sunmaktadır.

KATALOG BASKILARIMIZ

A4 - A3 - A7 - A5 şeklinde olup izteğe bağlı özel ebat katalog baskı hizmtimiz de mevcuttur.

KATALOG BASKI ÖZELLİKLERİ

 • Baskı Âdeti: Min. 500 Adet
 • Baskı İç Kâğıdı: 115gr. – 135gr. – 157gr. – 170gr. – 200gr. Kuşe Kâğıttır.
 • Kapak Kâğıdı: 170gr. – 200gr. – 300gr. – 350gr. Bristol ve Kuşe Kâğıttır.
 • Dikiş Şekilleri: Tel Zımba, Amerikan Dikiş, Omega Dikiş
 • Kapak Selefon: Mat ve Parlak Selefon (İsteğe Bağlı Kabartma ve Lak ilave edilebilir.)

 

KATALOG BASKI ÇEŞİTLERİMİZ

 • Kurumsal Firma Tanıtım Kataloğu
 • Ürün Tanıtım Kataloğu
 • İmaj Kataloğu
 • Fuar / Seminer Kataloğu

Omega Dikiş, Amerikan Cilt, Tel Zımba olarak da dikiş çekiştlerimize en uygun olarak kataloglarınızın dikimi de yapılmaktadır.

Katalog baskı fiyatlarımız yapılacak olan tasarım ve baskı adedine, kağıdın özelliklerine göre de ayrıca ücretlendirmektedir. Standart olarak aynı gramajdan yada kapak ayrı iç sayfalar ayrı olarak da basım hizmeti sunulmaktadır. Kabartma lak, kısmi lak, gofre, varak, selefon şeklinde de kapak uygulamalarımız mevcuttur.

Sizde katalog tasarım yada katalog baskı hizmeti almak isterseniz Whatsapp hattımız: 0546 416 9011 den yada info@izmirmarkagraf.com adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İster ofisimizde birebir isterseniz Watsapp üzerinden çalışmalarınızın tasarımlarını onaylayarak işleriniz bekletilmeden baskıya gönderilir ve verilen sürede adresinize teslim edilir.

Diğer Referanslarımzı İNCELEYİNİZ

 

konak katalog baskı, basmane katalog baskı, izmir gelinlik kataloğu,  izmir matbaa fiyatları, karşıyaka matbaa, bayraklı matbaa, izmir katalog baskı, izmir fuar kataloğu basımı, izmir de matbaa, katalog tasarımı izmir, izmir katalog tasarım, izmir de matbaacılar, konak matbaa, izmir matbaa, buca matbaa, karşıyaka da matbaa, ucuz katalog baskı izmir, acil katalog baskı izmir, izmir kartvizit baskı, izmir magnet baskı, izmir matbaa baskı

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • KARŞIYAKA KATALOG
  KARŞIYAKA KATALOG
  0.00 TL
 • İZMİR KATALOG A4
  İZMİR KATALOG A4
  0.00 TL
 • FİRMA KATALOG BASKI
  FİRMA KATALOG BASKI
  0.00 TL