İZMİR MATBAA / KARTVİZİT

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

İZMİR MATBAA / KARTVİZİT BASKI VE TASARIM

İzmir matbaa hizmetleri olarak hem tasarım hemde baskı ajansı hizmetleri veren MARKAGRAF; Firmaların tüm çalışmalarında özen ve titizlik ile çalışarak kurumsal kimliklerine bir derece daha artı katmayı amaçlamıştır.

Kartvizit, firmaların en çok kullandığı ve en göz önünde olan tanıtım ürünüdür. Bu yüzden bir kartvizitin tasarımının yanında basım özellikleri de çok önemlidir.

Tüm özelliklerde Kartvizit baskısı yapan firmamız; her geçen gün gelişen teknolojiyi de takip ederek yenilikleri müşterilerine kazandırmaktadır.

İzmir matbaa ve tasarım ajansı olarak firmanızın kartvizit, broşür, katalog, cepli dosya gibi tanıtım materyallerini sizlere kusursuz şekilde istediğiniz gibi sunmaktadır.

 

Kabartma Laklı Oval Kesim kartvizit çalışmalarımız 700gr ve 800gr olmak üzere 2 farklı kalınlıkta hazırlanmaktadır. İstenilen kısımlara Lokal Lak da verilebilmektedir.

İster ofisimizde birebir isterseniz Watsapp üzerinden çalışmalarınızın tasarımlarını onaylayarak işleriniz bekletilmeden baskıya gönderilir ve verilen sürede adresinize teslim edilir.

Diğer Referanslarımzı İNCELEYİNİZ

 

 

 

 

Etiketler:

izmir matbaa, izmir broşür, izmir kartvizit, izmir katalog, izmir fuar kataloğu, izmir ham bez çanta, izmir şeffaf kartvizit, izmir matbaa fiyatları, izmir kartvizit fiyatları izmir matbaaları, urla matbaa, bornova matbaa, buca matbaa, buca kartvizit baskı fiyatları, buca matbaa fiyatları, şirirnyer şeffaf kartvizit, şeffaf kartvizit fiyatları, çiğli matbaa, Atatürk organize sanayi matbaa, 1.sanayi matbaa, 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • FİRMA KARTVİZİT
  FİRMA KARTVİZİT
  0.00 TL
 • ACİL KARTVİZİT BASKI
  ACİL KARTVİZİT BASKI
  0.00 TL
 • KARŞIYAKA MATBAA AJANS
  KARŞIYAKA MATBAA AJANS
  0.00 TL