izmirde şeffaf kartvizit

180.00 TLKDV Dahil
180.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

İzmir Şeffaf Kartvizit - 0546 416 90 11 (WhatsApp Numaramız)

İzmir Şeffaf Kartvizit; İzmir başta olmak üzere Karşıyaka, Güzelbahçe, Güzelyalı, Bostanlı, Karataş, Alsancak, Bornova, Çeşme şeffaf kartvizit hizmetimiz, tüm Türkiye ve yurtdışı firmalara şeffaf kartvizit baskı ve tasarım çalışmaları sunmaktadır. İzmir Markagraf olarak; firmaların genel tüm baskı ve tasarım hizmetleri içerisinde bulunan ŞEFFAF KARTVİZİT; özellikle farklı ve dikkat çekicilirliğinden dolayı müşerilerimizin en çok yaptırdığı kartvizit ürünlerimizdendir.

KABARTMALI ŞEFFAF KARTVİZİT

Şeffaf kartvizit baskı çalışmalarımızda ayrıca istenilen yerlere kısmi kabartma lak da uygulaması yapılmaktadır. Baskılar ofset baskı kalitesinde olduğundan herhangi bir şekilde silinme yada deforme olmamaktadır.

Oval Kesimli ŞEFFAF KARTVİZİT

İsteğe bağlı olarak özel kesim şeffaf kartvizitlerimiz standart oval bıçak uygulaması ile köşe kısımları 0,5mm oval yapılmaktadır. Bunun en büyük nedeni köşelerin kırılmasını önlemek ve cepe atıldığında cebi delmemesidir. Ayrıca daha tok bir görüntü sunmaktadır.

Şeffaf Kartvizit Özellikleri

 • 500mic. kalınlık
 • Tek yön renkli baskı
 • Oval özel bıçaklı kesim
 • Min. 500 adet baskı çıkışı

 

Tüm Sektörlere göre özel tasarım yaptığımız Şeffaf Kartvizit ler özellikle kişisel olarak dağıtılmakta ayrıca genel kartvizit tiplerinden daha prestij sağlamaktadır. Her sektörde kullanılabilecek Şeffaf Kartvizitler öncelikli olarak doktor şeffaf kartvizitimuhasebeci şeffaf kartvizitieczacı şeffaf kartviziti, mobilyacı şeffaf kartviziti, inşaat şeffaf kartviziti, fotoğrafçı şeffaf kartviziti, diş hekimi şeffaf kartviziti, restoran şeffaf kartviziti, çiçekçi şeffaf kartviziti, estetik merkezi şeffaf kartviziti, güzellik merkezi şeffaf kartviziti, masaj salonu şeffaf kartviziti, avukat şeffaf kartviziti gibi bir çok sektöre hitap etmektedir.

 

ŞEFFAF KARTVİZİT BASKISI VE TASARIMI ÇOK ÖNEMLİ!

Birçok örnek referans şeffaf kartvizit tasarımları aslında kartın üzerinde vurgulanması gereken ve dikkati çeken en önemli unsurdur. Şeffaf Kartvizit tasarım konusunda firmanızın sektörüne en uygun tasarımı hazırlarız. İster sisin internet ortamından bizlere göndereceğiniz bir örnek yada bize bırakarak sizlere size özel şeffaf kartvizit tasarımı hazırlarız.

ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI için fiyat teklifi alabilirsiniz.  info@izmirmarkagraf.com yada WhatsApp hattımız: 0546 416 90 11`den arayabilir şeffaf kartvizit fiyatları ve diğer konularda bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer çalışmalarımızı İNCELEYİNİZ

 

 

etiketler:

izmir şeffaf kartvizit, baskı, şeffaf kartvizit tasarım, Şeffaf Kartvizitler öncelikli olarak doktor şeffaf kartvizitimuhasebeci şeffaf kartvizitieczacı şeffaf kartviziti, mobilyacı şeffaf kartviziti, inşaat şeffaf kartviziti, fotoğrafçı şeffaf kartviziti, diş hekimi şeffaf kartviziti, restoran şeffaf kartviziti, çiçekçi şeffaf kartviziti, estetik merkezi şeffaf kartviziti, güzellik merkezi şeffaf kartviziti, masaj salonu şeffaf kartviziti, avukat şeffaf kartviziti

 

 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • ŞEFFAF KART BASKI ŞK-1
  ŞEFFAF KART BASKI ŞK-1
  0.00 TL
 • İZMİR ŞEFFAF KARTVİZİT ŞK 02
  İZMİR ŞEFFAF KARTVİZİT ŞK 02
  0.00 TL
 • İZMİR ŞEFFAF KARTVİZİT ŞK 03
  İZMİR ŞEFFAF KARTVİZİT ŞK 03
  0.00 TL