KABARTMALI KART KY

120.00 TLKDV Dahil
120.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

KABARTMALI KARTVİZİT BASKI / İZMİR MATBAA

Kabartmalı kartvizit baskı tasarım konusunda deneyimli grafiker ekibimiz ve kaliteli baskı parkurumuz ile izmr genel olmak üzere tüm türkiye ve yurtdışına matbaa ve tasarım hizmeti sunmaktayız. Kabartmalı kartvizit baskılarımız 700gr. ve 800gr. olmak üzere 2 farklı gramajda sunulmaktadır. 

Kartvizit baskılarınızın yanında sizlere özel olarka hazırladığımız alternatif kartvizit tasarım hizmietimiz ile de ayrıca ajans hizmeti vermekte kurumsal kimliğiniz var ise geliştirmeyi yok ise belirli bir konsept şeklde sizlere hizmet vermeyi de amaçlamaktayız.

Kabartma laklı kartvizitlerimiz min. 1000 adet baskı olmakla birlikte istenilen yerlere lokal kabartma lak uygulaması da yapılabilinmektedir. İzmir matbaa & ajans olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Referanslarımızı buradan İNCELEYEBİLİRSİNİZ

 

izmir de matbaa, bostanlı matbaa, çiğli matbaa, göztepe matbaa, karşıyaka matbaa, buca matbaa, şirinyer matbaa, kemalpaşa matbaa, kabartmalı kartvizit tasarımı, ölçüleri, izmir de kaliteli matbaa, izmir kurumsal kimlik, bayraklı matbaa, bayraklı kartvizit, folkart kartvizit, izmir fuar katalog tasarımı, izmir fuar kartvizit tasarımı, fiyatları, ücretleri, kartvizit baskı izmir

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • FİRMA KARTVİZİT
  FİRMA KARTVİZİT
  0.00 TL
 • ACİL KARTVİZİT BASKI
  ACİL KARTVİZİT BASKI
  0.00 TL
 • KARŞIYAKA MATBAA AJANS
  KARŞIYAKA MATBAA AJANS
  0.00 TL