KARTON BARDAK BASKI

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

İZMİR BASKILI KARTON BARDAK

Logo Baskılı Karton Bardak

İzmir Baskılı karton bardak kullanımı her geçen gün artıyor. Günümüzde hemen hemen her ortamda karşımıza çıkan baskılı karton bardaklar, hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de işletmelerin marka bilinirliği artıyor. Çünkü bu baskılı karton bardaklara uygulanan marka tasarımı sayesinde işletmelerde bu durumdan reklam olarak yararlanabiliyor. Ağırlıklı olarak kafe ve restoranlarda karşımıza çıkan bu karton bardaklar, vapurlar, otobüs firmaları, vapur, tren gibi çok farklı alanlarda da karşımıza çıkabiliyor.

Baskılı karton bardak kullanmanın çok sayıda avantajı vardır. Bu avantajlar neticesinde işletmelerde sık sık bu tür karton bardaklar satın alır ve misafirlerinin kullanımına sunar. Öncelikle baskılı karton bardak kullanımının en büyük avantajı reklamdır. Karton bardaklara uygulanan tasarım ile marka bilinirliğiniz artar ve çok fazla kişi markanızdan haberdar olur. En etkili reklam yöntemlerinden biri de budur. Sizlerde bu şekilde baskılı karton bardak yaptırarak en mantıklı ve kolay bir şekilde marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

 • Baskılı Karton Bardak Fiyatları

Baskılı karton bardak fiyatları sabit değildir. Çünkü fiyata etki eden birçok unsur vardır. Öncelikle kullanım amacınızı, adet sayısını ve bardağın ölçüsünü belirledikten sonra net bir fiyat ortaya çıkabilir. Bu gibi kriterler baskılı karton bardak fiyatını doğrudan etkiler. Ürünlerin hacmi büyüdükçe fiyatı da buna paralel olarak artış gösteriyor. Alım miktarı arttıkça bardak başı maliyetlerde de ciddi düşüşler yaşanır.

BİZLERE WP: 0546 416 9011 VE info@izmirmarkagraf.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

DİĞER ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KARTON BARDAK ÖLÇÜLERİ

 • 16 oz - 330 cc
 • 12 oz - 300 cc
 • 8 oz - 200 cc
 • 7 oz - 180 cc
 • 4 oz - 100 cc

 

Etiketler

izmir baskılı bardak, izmir karton bardak baskı, izmir logo baskılı karton bardak, izmir de karton bardak, firma logolu karton bardak baskı, karton bardak fiyatları izmir, logolu bardak baskı, izmir double wall bardak baskı, izmir cafe bardağı, izmir de bardak baskı, antalya baskılı bardak, antalya karton bardak baskı, antalya logo baskılı karton bardak, antalya de karton bardak, firma logolu karton bardak baskı, karton bardak fiyatları antalya, logolu bardak baskı, antalya double wall bardak baskı, antalya cafe bardağı, antalya de bardak baskı, muğla baskılı bardak, muğla karton bardak baskı, muğla logo baskılı karton bardak, muğla de karton bardak, firma logolu karton bardak baskı, karton bardak fiyatları muğla, logolu bardak baskı, muğla double wall bardak baskı, muğla cafe bardağı, muğla de bardak baskı, konak baskılı bardak, konak karton bardak baskı, konak logo baskılı karton bardak, konak de karton bardak, firma logolu karton bardak baskı, karton bardak fiyatları konak, logolu bardak baskı, konak double wall bardak baskı, konak cafe bardağı, konak de bardak baskı, kemeraltı baskılı bardak, kemeraltı karton bardak baskı, kemeraltı logo baskılı karton bardak, kemeraltı de karton bardak, firma logolu karton bardak baskı, karton bardak fiyatları kemeraltı, logolu bardak baskı, kemeraltı double wall bardak baskı, kemeraltı cafe bardağı, kemeraltı de bardak baskı, çeşme baskılı bardak, çeşme karton bardak baskı, çeşme logo baskılı karton bardak, çeşme de karton bardak, firma logolu karton bardak baskı, karton bardak fiyatları çeşme, logolu bardak baskı, çeşme double wall bardak baskı, çeşme cafe bardağı, çeşme de bardak baskı, promosyon karton bardak,  baskılı bardak, promosyon karton bardak,  karton bardak baskı, promosyon karton bardak,  logo baskılı karton bardak, promosyon karton bardak,  de karton bardak, firma logolu karton bardak baskı, karton bardak fiyatları promosyon karton bardak, , logolu bardak baskı, promosyon karton bardak,  double wall bardak baskı, promosyon karton bardak,  cafe bardağı, promosyon karton bardak,  de bardak baskı,

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • ÇİFT KAT KARTON BARDAK
  ÇİFT KAT KARTON BARDAK
  0.00 TL