KONAK ŞEFFAF KARTVİZİT ŞL

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

KONAK ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI VE TASARIM

Konak matbaa faaliyetlerimiz arasında ŞEFFAF KARTVİZİT, ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI konusunda matbaa ajans hizmeti veren MARKAGRAF; firmanızın tüm ihtiyaçlarına yönelik broşür baskı, kartvizit baskı, etiket baskı, katalog baskı, magnet baskı, insert baskı, menü baskı, kutu baskı ve promosyon ürünlerini hazırlamakta ve beğneninize sunmaktadır.

ŞEFFAF PVC KARTİVİZ BASKI ÖZELLİKLERİ

Şeffaf kartvizit baskı çalışmalarımızda firmanın kurumsal kimliğine uygun kendine özel olarak tasarladığımız  şeffaf kartvizit baskılarımız 500mic. kalınlığında ve isteğe bağlı kabartma lak uygulası ile kurumsal kimliğinize bir nebze değer katmaktadır.

Firmaların en çok talep ettiği ŞEFFAF KARTVİZİT ler baskı kalitesi bakımından çıkmaz, solmaz, kırılmaz... Dayanıklı PVC üzerine baskı yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulur.

Ortalama 4 iş günü içerisinde onayınız ile birlikte baskıdan çıkmaktadır. Dilerseniz Watsapp üzerinden dilerseniz ofisimize gelerek de kartvizitinizi tasarlatabilirsiniz.

Min. 500 adet yapılmakta olup köşelerden standart oval kesim ile kullanımı da rahat ve deforme olmamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için info@izmirmarkagraf.com yada Whatsapp Müşteri Hizmetleri: 0546 416 90 11 den de bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer çalışmalarımız için TIKLAYINIZ

 

konak şeffaf kartvizit baskı, kartvizit tasarımı, kemeraltı matbaa, kemeraltında matbaa, güzelyalı matbaa, kemeraltı kartvizit baskı, konak kartvizit baskı, acil kartvizit baskı, bostanlı matbaa, izmir matbaa, izmir promosyon 2020, izmir de matbaacılar, kart baskı konak

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • KONAK BROŞÜR BASKI
  KONAK BROŞÜR BASKI
  0.00 TL
 • KONAK BROŞÜR BASKI A5
  KONAK BROŞÜR BASKI A5
  0.00 TL
 • KONAK BROŞÜR BASKI A4
  KONAK BROŞÜR BASKI A4
  0.00 TL