KRAFT OTO PASPAS BASKI

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

KRAFT OTO PASPAS BASKI İZMİR

İZMİR OTO PASPAS BASKI TASARIM / OTO PASPAS BASKI İZMİR

33X48 KRAFT KAĞIT OTO PASPAS

Özel Baskılı 70 Gr.- 119GR.  kraft kağıda, 33x48 - 36x51 cm ebadında, tek renk baskılı.

İzmir Oto kağıt paspas ürünleri, araç yıkama, temizleme işlemlerinizden sonra, paspas üzerine yerleştirilen kağıtlardır. Hem aracın çok daha yavaş kirlenmesini hem de müşterilerinizin aklında yer etmenizi sağlar.

Kraft ve Beyaz 1. Hamur oto paspas baskı kağıtlarda tek ve çift renk baskı yaptırabilir, markanıza özel tasarım ve iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz.

İstek ve görüşleriniz için WhatsApp hattımız: 0546 416 9011 ve info@izmirmarkagraf.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Örnek oto paspas baskı çalışmalarımızı İNCELEYİNİZ

 

Etiketler:

izmir oto paspas baskı, izmir kraft kağıt oto paspas baskı, oto paspas baskı, kağıt oto paspas, kraft oto paspas baskı fiyatları, ucuz oto paspas baskı, kraft baskı oto paspas, kağıt baskı oto paspas, izmir promosyon oto paspas baskı, izmir oto kokusu baskı, izmir de oto paspas matbaa, konak matbaa, konak oto paspas baskı, konak oto paspas baskı tasarım, izmir oto kokusu baskıkonak oto kokusu baskı, izmir araç kokusu fiyatları, konak araç kokusu fiyatları, izmir araç kokusu promosyon, promosyon araç kokusu izmir

 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler