MANİSA ŞEFFAF KARTVİZİT MX

250.00 TLKDV Dahil
250.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

MANİSA ŞEFFAF KARTVİZİT FİYATLARI / İZMİR ŞEFFAF KART BASKI & TASARIM

İzmir matbaa tasarım ve baskı işlerimizin içerisinde en çok rağbet gören şeffaf kartvizit baskı hizmetimiz ile firmanızın kurumsallığını ve şıklığını artırıcı dikkat çekici şeffaf kartvizit tasarımınızın yanısınra istenilen yerlere kabartma lak da uygulanabiliyor.

MANİSA Şeffaf kartvizit ebatları ve ölçüleri ile ilgili isteğe bağlı ebatlandırabildiği gibi özel kesim şeffaf kartvizit baskı da yapılabilmektedir.

 

ÖZELLİKLER

Şeffaf kartvizit Tek yön baskılı olup renkli, hologromik ve varak baskı seçenekleri ile kurumsal bir görünümü vardır. Min. baskı 500 adettir. İsteğe bağlı istenen yerler kabartma, lak, varak, hologram baskı özelikleri ile basıma girmektedir. 500mic. kalınlığında şeffaf PVC üzerine çıkmaz ve garantisi olan baskı kalitesinde şeffaf kartvizit çalışmalarınızı karşıyaka tasarım ajansımızda hazırlayarak en kısa sürede sizlere teslim etmekteyiz. 

Referanslarımız için TIKLAYINIZ

 

Etiketler

izmir şeffaf kartvizit, bostanlı kartvizit baskı, VİP kartvizit izmir, izmir şeffaf kartvizit fiyatları, kartvizit tasarım izmir, kartvizit fiyatları izmir, karşıyaka şeffaf kartvizit baskı, firma kartvizit baskı, bostanlı şeffaf kartvizit, çiğli matbaa fiyatları, çiğli kartvizit baskı, izmir kartvizit, kartvizit ölçüleri, karşıyaka matbaa, karşıyaka kartvizit baskı fiyatları, karşıyaka da kartvizit, özel kesim kartvizit, selefonlu kartvizit, izmir ucuz kartvizit, karşıyaka kartvizit, kemalpaşa matbaa, kemalpaşa matbaa fiyatları, izmir katalog baskı, izmir tasarım ajansı, izmir makagraf, izmir matbaa fiyatları, izmir fuar katalog baskı, izmir katalog baskı ajansı, izmir grafik tasarım, izmir kurumsal kimlik baskı, izmir mavişehir kartvizit, fiyatları, ücretleri, modelleri, kartvizit baskı

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
  • MİMARLIK KARTVİZİT ÖRNEĞİ
    MİMARLIK KARTVİZİT ÖRNEĞİ
    180.00 TL
  • PİMAPEN ŞEFFAF KARTVİZİT
    PİMAPEN ŞEFFAF KARTVİZİT
    180.00 TL