MIKNATISLI AÇACAK 01

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

İZMİR PROMOSYON HİZMETLERİ / AÇACAK MAGNET

Firma ve hizmetlerinizi dikkat çekici olarak açacak magnet şeklinde serigrafik baskı şeklinde açacak magnet hizmeti veren ajansımız; izmir promosyon hizmetleri basta olmak üzere tüm Türkiye ve Yurtdışı çalışmaları ile firmaların alternetif promosyon tanıtım hizmetlerini sağlamaktadır.

Açacak magnet izmir promosyon ve baskı hizmetleri  olarak hem görsel buzdolablarında kullılan, moknatıs takviyeli uzun ömürlü sert plastik üzerine firma logo, paket servis, marka ve iletişim adreslerinden oluşan 5.5x5.5 ebatında kullanışlı ve dekoratif şekilde isteğe göre tasarlanmaktadır.

Farklı ve uzun ömürlü tanıtım promosyon hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle info@izmirmarkagraf.com yada 7/24 Destek Hattımız: 0546 416 90 11 den de bilgi alabilirsiniz.

Referanslarımıza geri dönmek için lütfen tıklayınız. 

 

 

Etiketler

izmir promosyon, karşıyaka promosyon, bostanlı promosyon, mavişehir promosyon, bornova promosyon, çiğli promosyon, buca promosyon, izmir promosyon ajansı, izmir tasarım ajansı, izmir ajanda baskı, izmir çanta baskı, izmir matbaa, izmir matbaa fiyatları, izmir broşür baskı, izmir katalog baskı ve katalog tasarımı, izmir kapak açacağı, izmir magnet baskı, izmir magnet tasarım

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • İZMİR BEZ ÇANTA HMÇ 01
  İZMİR BEZ ÇANTA HMÇ 01
  0.00 TL
 • HAM BEZ ÇANTA BASKI
  HAM BEZ ÇANTA BASKI
  0.00 TL
 • BASKILI BEZ ÇANTA
  BASKILI BEZ ÇANTA
  0.00 TL