ŞEFFAF KART TASARIM / 01

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

ŞEFFAF KART BASKI / KARTVİZİT BASKI FİYATLARI

İzmir matbaa hizmetlerimiz yanında Şeffaf Kartvizit Tasarımı ve Kartvizit Baskı hizmeti veren ajansımız; Firmanızın prestijini artıran aynı zamanda kişisel olarak da şık görünen kartvizit tasarım çalışmaları ile sizlere hizmet vermektedir.

Şeffaf Kartvizit Özellikleri

Tek yön baskılı olup renkli, hologromik ve varak baskı seçenekleri ile kurumsal bir görünümü vardır.

Min. baskı 500 adettir.

İsteğe bağlı istenen yerler kabartma, lak, varak, hologram baskı özelikleri ile basıma girmektedir. 500mic. kalınlığında şeffaf PVC üzerine çıkmaz ve garantisi olan baskı kalitesinde şeffaf kartvizit çalışmlarınızı karşıyaka tasarım ajansımızda hazırlayarak en kısa sürede sizlere teslim etmekteyiz. 

 

 

 

izmir şefaf kartvizit, kartvizit baskı, kartvizit fiyatları, karşıyaka grafik tasarım, kartvizit tasarım ajansı, izmir matbaa, izmir matbaa fiyatları, ucuz kartvizit, acil kartvizit, kartvizit ebatları, izmir de matbaa, karşıyaka da matbaa, karşıyaka matbaa ajansı, matbaa fiyatları buca, buca matbaa, buca matbaacılar, ucuz kartvizit, acil kartvizit tasarımı, izmir markagraf, izmir matbaacılar, izmir kartvizit, PVC kartvizit, Kabartmalı kartvizit baskı fiyatları, konak matbaa, mavişehir matbaa, bostanlı matbaa, karşıyaka ajans, reklam ajansları izmir, izmir de matbaa

 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • FİRMA KARTVİZİT
  FİRMA KARTVİZİT
  0.00 TL
 • ACİL KARTVİZİT BASKI
  ACİL KARTVİZİT BASKI
  0.00 TL
 • KARŞIYAKA MATBAA AJANS
  KARŞIYAKA MATBAA AJANS
  0.00 TL