ŞEFFAF KARTVİZİT FİYATLARI

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI İZMİR

Şeffaf kartvizit çalışmalarımızda firmaların kurumsallığına bir nebze şıklık katarak hedef kitlelerine daha akılda kalıcılırlık ve prestij kazandırmaktayız.

500mic. kalınlığında ve lokal kabartma lak özelliği ile şeffaf kartvizitler son yıllarda diğer kartvizitlere göre daha revaştadır. Bu yüzden baskı çalışmalarımız arasında düzenli şekilde şeffaf kartvizit baskılarımız ile de hizmetinizdeyiz.

Tasarımı ve baskısı hızlı şekilde onayınıza sunulmaktadır. Dilerseniz özel kesim yada özel ebat şeffaf kartvizit de baskıları yapılmaktadır. Tek yönlü şeffaf PVC kartvizit fiyatlarımız için lütfen iletişim kısmımızdan bizlere ulaşın.

Dilerseniz ofisimizde birebir tasarım yada watsapp yolu ile uzaktan da çalışmalarınızı hazırlayıp baskıya gönderebilmekteyiz.

İzmir`de ve genel illerde ayrıca yurtdışından da siparişlerimiz olmaktadır. 

 

Referanslarımız için TIKLAYINIZ

 

ÖZELLİKLER

İzmir Şeffaf kartvizit Tek yön baskılı olup renkli, hologromik ve varak baskı seçenekleri ile kurumsal bir görünümü vardır. Min. baskı 500 adettir. İsteğe bağlı istenen yerler kabartma, lak, varak, hologram baskı özelikleri ile basıma girmektedir. 500mic. kalınlığında şeffaf PVC üzerine çıkmaz ve garantisi olan baskı kalitesinde şeffaf kartvizit çalışmalarınızı karşıyaka tasarım ajansımızda hazırlayarak en kısa sürede sizlere teslim etmekteyiz. 

 

 

 

şeffaf kartvizit izmir, şeffaf kartvizit, fiyatları, özellikleri, ebatları, şeffaf kart baskı, PVC şeffaf kart basımı, izmir şefaf kartvizit, şeffaf kartvizit fiyatları, şeffaf kartvizit tasarımı, ölçüleri, ebatları, fiyatları

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • KARTVİZİT TASARIM BUCA
  KARTVİZİT TASARIM BUCA
  0.00 TL
 • ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI
  ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI
  0.00 TL
 • ŞEFFAF KARTVİZİT BASKISI
  ŞEFFAF KARTVİZİT BASKISI
  0.00 TL