ŞEFFAF KARTVİZİT İZMİR 35

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

ŞEFFAF KARTVİZİT TASARIM / BASKI AJANSI

İzmir matbaa hizmetlerimizden bir ürün olan ŞEFFAF KARTVİZİT baskı ve tasarım çalışmalarımızda ürün olarak 500mic. PVC üzerine lokal kabartma lak uygulanarak şık ve kaliteli kartvizit çalışmaları hazırlamaktayız.

 

Şeffaf Kartvizit baskılarımızda adet olarak min. 500 adet baskı yapılmaktadır. Baskı süresi 4-5 iş günüdür. Şeffaf Kartvizit tasarım çalışmalasınızı ister online olarak bize gönderebilir tasarımını sizin için hazırlayabiliriz yada ofisimizde alanında uzman grafiker ekibimizden de yardım alabilirsiniz.

Karşıyaka tasarım ve baskıya hazırlık şubemizde istemiş olduğunuz, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm baskı ve tasarım konularında sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırız.

 

Diğer Örnek Çalışmalarımız için TIKLAYINIZ

 

Etiketler:

izmir şeffaf kartvizit, baskı, tasarım, şeffaf kart fiyatları, buca şeffaf kartvizit, mavişehir kartvizit baskı, kemalpaşa kartvizit baskı, şefaf kart basımı, pvc kartvizit izmir, izmir matbaa, izmir de şeffaf kartvizit, ucuz kartvizit, vip kartvizit izmir, izmir kartvizit tasarımı, izmir reklam, izmir matbaa, karşıyaka da matbaa, izmir matbaalar, izmir de matbaa, izmir fuar stand tasarımı, izmir katalog tasarımı, izmir broşür tasarımı, izmir markagraf, izmir de matbaa, izmir ajans, izmir matbaa hizmetleri, izmir ajanda baskı, izmir takvim baskı, izmir bez çanta baskı, fiyatları, ölçüleri, izmir tela çanta fiyatları, ham bez çanta, bez çanta fiyatları izmir

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • FİRMA KARTVİZİT
  FİRMA KARTVİZİT
  0.00 TL
 • ACİL KARTVİZİT BASKI
  ACİL KARTVİZİT BASKI
  0.00 TL
 • KARŞIYAKA MATBAA AJANS
  KARŞIYAKA MATBAA AJANS
  0.00 TL