SIVAMA KARTVİZİT İZMİR

120.00 TLKDV Dahil
120.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

İZMİR MATBAA BASKI / SIVAMA KABARTMALI KARTVİZİT BASKI

Kartvizit baskı çalışmalarımızdan "KABARTMA LAKLI SIVAMA" kartvizit baskı ve tasarım hizmetlerilerimizden en çok istenen ve tercih edilen matbaa ürünümüzdür. Kabartmalı kartvizit baskı işleminden önce alanında uzman grafik tasarım ekibimiz sizlere kurumsal kimliğinize uygun, dikkat çeken ve görsel olarak müşterilenize hitap edecek şekilde size özel kartvizit tasarımını hazırlamkatadır. 

Sıvama kartvizit baskı çalışmalarımız 700gr - 800gr olmak üzere 2 farklı kalınlıktadır. Ayrıca düz kesim, oval kesim ve özel kesim olarak da baskı işlemi gerçekleşmektedir.

Altın varka sıvama, gümüş varak sıvama, kabartma lak sıvama kartvizitler olarak 3 ayrı başlık altında özelliklerine göre hazıırlanıp baskı aşamasına geçmektedir.

SIVAMA KARTVİZİT ÖZELLİKLERİ

Kalınlık: 700gr - 800gr.

Kesim: Oval - Düz - Özel Kesim

Baskı Modu: Kabartma Lak - Altın Varak - Gümüş Varak

Baskı Adedi: Minimum 1000 Adet

Baskı Süresi: Kabartma Laklılar Ortalama 5 İş Günü - ALtın ve Gümüş Varaklılıar 10 - 15 gün aralığındadır.

Örnek çalışmalarımızı İNCELEYİNİZ

 

 

izmir matbaa, izmir kabartmalı kartvizit, izmir de matbaa, izmir altın varak kartvizit baskı, İzmir sıvama kartvizit baskı, bayraklı matbaa kartvizit, kartvizit baskı fiyatları, bornova kartvizit baskı, buca kartvizit baskı, bostanlı kartvizit baskı, karşıyaka da kartvizit baskı, kalın kabartmalı kartvizit izmir matbaa, acil kartvizit baskı, hızlı kartvizit baskı, kaliteli kartvizit baskı, sıvama kartvizit modelleri, konak matbaa, konak da kartvizit baskı, kart baskı fiyatları, kemeraltı matbaa, matbaa baskı izmir, kuşadası kartvizit baskı, muğla kartvizit baskı, aydın kartvizit baskı, manisa kartvizit baskı, izmir kartvizit baskı ve kartvizit tasarım, izmir grafik tasarım ajansı

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
  • İZMİR BROŞÜR BASKI A5 / 1000
    İZMİR BROŞÜR BASKI A5 / 1000
    150.00 TL
  • İZMİR BROŞÜR BASKI A5 / 2000
    İZMİR BROŞÜR BASKI A5 / 2000
    200.00 TL