ŞK ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI

180.00 TLKDV Dahil
180.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

İZMİR ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI / TASARIM

Baskı çalışmalarımızdan biri de "ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI"  firmanın kurumsal kimliğine uygun kendine özel olarak tasarladığımız  şeffaf kartvizit baskılarımız 500mic. kalınlığında ve isteğe bağlı kabartma lak uygulası ile kurumsal kimliğinize bir nebze değer katmaktadır.

Firmaların en çok talep ettiği ŞEFFAF KARTVİZİT ler baskı kalitesi bakımından çıkmaz, solmaz, kırılmaz... Dayanıklı PVC üzerine baskı yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulur.

Ortalama 4 iş günü içerisinde onayınız ile birlikte baskıdan çıkmaktadır. Dilerseniz Watsapp üzerinden dilerseniz ofisimize gelerek de kartvizitinizi tasarlatabilirsiniz.

Min. 500 adet yapılmakta olup köşelerden standart oval kesim ile kullanımı da rahat ve deforme olmamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için info@izmirmarkagraf.com yada Whatsapp Müşteri Hizmetleri: 0546 416 90 11 den de bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer çalışmalarımız için TIKLAYINIZ

 

 

şeffaf kartvizit avukat, şeffaf kartvizit tasarla online, şeffaf kartvizit smmm, 100 adet şeffaf kartvizit, şeffaf kartvizit web, şeffaf kartvizit antalya, şeffaf kartvizit bidolu, fotoğrafçı şeffaf kartvizit, konak şeffaf kart, kartvizit baskı konak, konak PVC kartvizit baskı, fiyatları, ölçüleri, kartvizit fiyatları izmir, izmir kart baskı, izmir kartvizit tasarımı, kartvizit baskı ücretleri, karşıyaka matbaa, matbaa fiyatları izmir, izmir de matbaa, karşıyaka çarşı matbaa

 

 

 

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • KARTVİZİT TASARIM BUCA
  KARTVİZİT TASARIM BUCA
  0.00 TL
 • ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI
  ŞEFFAF KARTVİZİT BASKI
  0.00 TL
 • ŞEFFAF KARTVİZİT BASKISI
  ŞEFFAF KARTVİZİT BASKISI
  0.00 TL