PROMOSOYN USB BELLEK

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

İZMİR PROMOSYON USB BELLEK 

Promosyon usb bellek ihtiyaçlarını hızlı, güvenilir, garantili bir şekilde çözmeyi amaçlamaktayız.

Birbirinden farklı, renkli, kullanışlı promosyon usb bellekleri tüm müşterilerimize benzersiz ve yüksek standartlarda üretiyoruz en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Usb Bellekler günümüzün en çok kullanılan çevre birimi cihazlardır.

Amacımız tüm kurumsal yapıların marka değerine artı bir değer sağlamak yüksek kaliteli ürünler sunarak Türkiye`de güvenilir ve kalıcı bir marka olmaktır.

 

Metal Usb Bellek USB 01

 

Ürün: Döner Kapaklı Usb Bellek 

Baskı: Lazer - UV - Tampon

Kapasite: 4-8-16-32 Gb larda

Boyutlar: 54x18x11

Min. Sipariş Adedi: 25 adet

Arabirim: 2.0 - 3.0 seceneklerde

Renkler: Siyah - Beyaz - Kırmızı - Turuncu - Yeşil - Mavi 

Ürün Detayı: Döner kapaklı usb bellek modelimiz en çok satan Usb Bellek modelleri arasındadır. Lazer ve renkli bskıya uygundur. 360 derece dönebilen chip sayesinde kullanımı kolaydır. Çift taraflı baskı ile iki logo için ideal bir üründür.  

 

Etiketler

izmir promosyon, promosyon usb bellek, usb bellek fiyatları izmir, karşıyaka promosyon, karşıyaka ajans, izmir bez çanta, izmir ham bez çanta, izmir fuar çanta imalatı, izmir fuar promosyon ürünleri, bez çanta, bez çanta fiyatları, tela çanta, ucuz bez çanta baskı, izmir bez çanta, askılı bez çanta baskı, tela bez çanta fiyatları, aydın bez çanta, kuşadası bez çanta, izmir de bez çanta, fiyatları, ebatları, baskılı bez çanta fiyatları, izmir, buca, göztepe, urla, bostanlı bez çanta, karşıyaka promosyon, konak bez çanta, bez çanta konak, promosyon, fiyatları

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • AÇACAK MAGNET 01
  AÇACAK MAGNET 01
  0.00 TL
 • AÇACAK MAGNET 02
  AÇACAK MAGNET 02
  0.00 TL
 • AÇACAK MAGNET 03
  AÇACAK MAGNET 03
  0.00 TL