PROMOSYON BEZ ÇANTA HM011

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

 

PROMOSYON HAM BEZ ÇANTA BASKI

Ham bez çanta baskı ve tasarım konusunda deneyimli ekibimiz ile firmanızın 2018 yılında da tanıtım ve promosyon hizmetlerinde kaliteli ve şık ham bez çanta / Tela çanta basımı konusunda hizmt vermeye devam etmektedir.

Ham bez çanta baskı ölçülerinde standar ebatlarımız yanında isteğe bağlı ebtlarda, renkli ofset ve emprime baskı çeşitlerimizle bir çok çalışmaya imza attık.

İzmir ham bez çanta / promosyon bez çanta hizmetimizde %100 pamuk ve işlem görmemiş materyalden imal edilen ham bez çanta, baskılı ve baskısız olmak üzere 2 şekilde de sizlere ve hedef kitlenize hitap etmektedir.

Fuar bez çanta, ham bez çanta tanıtım materyallerinde fuar için en ideal, şık ve amacına uygun şekilde ham bez çanta imalatı ve tasarımı yapmaktayız. Firmanızın tüm bilgilerini, ister ofset 4 renk isterseniz sadeleştirerek sizlere şık ve müşterileriniz tarafında da vazgeçilmez ihtiyaç doğuran ham bez çanta hizmeti vermekteyiz.

 

Promosyon hizmetleri konusunda deneyimli ve zengin çeşitliliğimiz ile izmir Bez çanta üretimi konusunda izmir ve ege bölgesinde promosyon bez çanta, promosyon fuar çantası hizmetleri veren ajansımız; Ham bez çanta üretimi, bez çanta modelleri ile hem doğaya olan saygımız hem de kısa sürede çözüne bilen bu bez çanta imalat ve yapımına devam etmekteyiz.

Hambez çantalar geri dönüşümlü, uzun ömürlü ve çevre dostu olduğundan en çok tercih edilen çanta modellerindendir.

Standart ölçüler 25x35cm / 30x40cm / 35x40cm / 35x45cm / 40x45cm dir. Fiyat listelerinden standart ölçülerin birim maliyetlerini görebilirsiniz.

Teslim süreleri için ve Farklı ölçüler için özel fiyat isteyiniz.

 

 

 

 

 

izmir Bez çanta modelleri, izmir Bez Çanta Fiyat, izmir promosyon 2018 izmir Bez Çanta Fiyatları, izmir Bez Çanta İmalatı, manisa Bez Çanta Modelleri, manisa Bez Çanta Üreticileri, izmir Bez Çanta Üretimi, karşıyaka Bez Çanta Yapımı, Aydın Bez Poşet, kuşadası karşıyaka Bez Poşet, izmir Bez Torba, izmir Eczane Bez Çanta, izmir Elyaf Çanta, izmir File Sepet Fuar Çantası, izmir Koton Çanta, izmir Lamineli Çanta, buca Promosyon Bez Çanta, bostanlı Bez çanta modelleri, bostanlı Bez Çanta Fiyat, izmir Bez Çanta Fiyatları, izmir çiğli Bez Çanta İmalatı, alsancak Bez ÇantaModelleri, manisa Bez Çanta Üreticileri, izmir Bez Çanta Üretimi, karşıyaka Bez Çanta Yapımı, Aydın Bez Poşet, kuşadası karşıyaka Bez Poşet, izmir Bez Torba, izmir Eczane Bez Çanta, izmir Elyaf Çanta, izmir File Sepet Fuar Çantası, izmir Koton Çanta,izmir de çanta yapımı, ege promosyon çanta, izmir fuar çantası yapımı, izmir Lamineli Çanta, izmir Promosyon Bez Çanta,

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • AÇACAK MAGNET 01
  AÇACAK MAGNET 01
  0.00 TL
 • AÇACAK MAGNET 02
  AÇACAK MAGNET 02
  0.00 TL
 • AÇACAK MAGNET 03
  AÇACAK MAGNET 03
  0.00 TL