USB BELLEK 03

0.00 TLKDV Dahil
0.00 TL + KDV
Kargo Bedeli 0.00 TL

İZMİR PROMOSYON /  USB BELLEK 

Promosyon usb bellek ihtiyaçlarını hızlı, güvenilir, garantili bir şekilde çözmeyi amaçlamaktayız.

Birbirinden farklı, renkli, kullanışlı promosyon usb bellekleri tüm müşterilerimize benzersiz ve yüksek standartlarda üretiyoruz en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Usb Bellekler günümüzün en çok kullanılan çevre birimi cihazlardır.

Amacımız tüm kurumsal yapıların marka değerine artı bir değer sağlamak yüksek kaliteli ürünler sunarak Türkiye`de güvenilir ve kalıcı bir marka olmaktır.

 

Metal Gazoz Açacağı USB BELLEK- 03

 

Ürün: Şişe Açacağı Usb Bellek

Baskı: Lazer - UV - Tampon

Kapasite: 4-8-16-32 Gb larda

Boyutlar: 74x33x4,5

Min. Sipariş Adedi: 25 adet

Arabirim: 2.0 - 3.0 seceneklerde

Renkler: Metalik renkler. 

Ürün Detayı: Şişe açacağı usb bellek modelimiz, hem bir usb hemde yanınızdan ayıramayacağınız bir eşyanız olacaktır. Yapılan logo çalışması her zaman göz önünde. 

 

 

Etiketler

izmir promosyon, promosyon usb bellek, usb bellek fiyatları izmir, karşıyaka promosyon, karşıyaka ajans, izmir bez çanta, izmir ham bez çanta, izmir fuar çanta imalatı, izmir fuar promosyon ürünleri, bez çanta, bez çanta fiyatları, tela çanta, ucuz bez çanta baskı, izmir bez çanta, askılı bez çanta baskı, tela bez çanta fiyatları, aydın bez çanta, kuşadası bez çanta, izmir de bez çanta, fiyatları, ebatları, baskılı bez çanta fiyatları, izmir, buca, göztepe, urla, bostanlı bez çanta, karşıyaka promosyon, konak bez çanta, bez çanta konak, promosyon, fiyatları

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın.
Benzer Ürünler
 • AÇACAK MAGNET 01
  AÇACAK MAGNET 01
  0.00 TL
 • AÇACAK MAGNET 02
  AÇACAK MAGNET 02
  0.00 TL
 • AÇACAK MAGNET 03
  AÇACAK MAGNET 03
  0.00 TL